<< назад

Оглас од град

prodazba stanovi


објавено на: 08-07-08 , 10:15
    
цена : 3100000.00 MKD категориja: СтановиStan vo Centar na Skopje, 78m2, na 9 sprat do stara stokovna Ilinden i spomenikot Skenderbeg.
Ima lift, nema parno, ima dve termo pecki i klimatizer.
телефонски број : 070268545

прати имейл на продавача

прати на пријател


повеќе од истата категориja

<< претходна страна

СЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ
Stan so dve spalni i parking
Se izdava novoopremen stan so dve spalni(3+3),dnevna so LCD TV,ku
издавам стан 43м2 во Скопје Це
издавам стан во Скопје Центар кај Грчка амбасада, наместен парно
Izdavam sobi vo Ohrid
Izdavam sobi vo kuca so sopstven parking prostor. Lokacijata na k
PRODAVAM STAN VO AERODROM 900E
Prodavam stan vo Aerodrom 78m2+3m2 za 900 evra m2 ili menuvam za
Prodavam stan novo gradba vo s
Prodavam stan vo centar na Skopje aktraktivna lokacija ( opstina
POVOLNO IZDAVAM STAN VO OHRID
POVOLNOOO....Izdavam kompletno namesten stan vo centarot na Ohrid


ОГЛАСИТЕ ПО КАТЕГОРИИ
 
ДРУГИ ОГЛАСИ ОД КОРИСНИКОТ
Stan vo Skopje, 78m2, na 9 sprat

Stan vo Skopje, 78m2, na 9 sprat, ima lift, dve termo pecki i

Како да продаваме подобро во bitpazar.com.mk

Наслов:
Насловот треба јасно, точно и кратко да го опишува вашиот предмет, што го продавате, околу 4-5 збора се оптималната должина. Насловот треба да го грабне потенцијалниот купувач и да го натера да кликне на вашата објава и да го прочита останатиот текст.

Опис:
Описот ја доизградува сликата за вашиот продукт, соответно треба да биде, колку може, подетален. Напишете колку знаете за продуктот, и исто така не двоумете се да ги додадете оригиналните спецификации. Добра тактика е, да додадете лична информација за тоа кое продавате. На пример, ако продавате мобилен телефон, можете да кажете дека сте добиле нов модел на роденден и затоа го продавате тој. Исто така, бидете искрени, вреди.

Слика:
Една слика кажува повеќе од 1000 зборови. Ако имате можност, ставете слики од вашиот продукт. Дури и да не се слики од самиот продукт кој што го продавате, слики од производителот се исто така корисни. Објавите со слики се гледаат до 6 пати повеќе од останатите.

Цена:
Ставете цена, за да ги ориентирате потенцијалните купувачи колку очекувате за продуктот.