<< назад

Оглас од град

montazer na klima uredi so poznavanje na elektronika


објавено на: 18-05-09 , 19:31
    
цена : 0.00 MKD категориja: HACKED BY system32

Област: Строителство, Архитектурa и Градоустройство

Позиция: СтудентиSeriozna firma ima potreba od montazer,serviser na klima uredi isklucivo so rabotno iskustvo,prednost poznavanje na elektronika.
телефонски број : 2736104,075206196

прати имейл на продавача

прати на пријател


повеќе од истата категориja

<< претходна страна

СЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ
Интернет Бизнис
Интересна понуда за оние кои бараат работа преку лето. Станува зб
Pocnete da zarabotuvate so bes
Registrirajte se besplatno na ovoj link http://signup.wazzub.info
Zarabotka so davanje na vaset
Zarabotete so davanje na vaseto mislenje koe ke vi odzeme vkupno
Kako sigurno da zarabotite pre
Zarabotete sigurno so najstarata i najsigurnata metoda za zarabot
Работа за млади и амбициозни л
Имаме потреба од млади и амбициозни луѓе со високо образование и
Спортисти
Се бараат 3 спортисти кои ќе можат да продолжат со промовирање на


ОГЛАСИТЕ ПО КАТЕГОРИИ
 
ДРУГИ ОГЛАСИ ОД КОРИСНИКОТ
Serviseri na klima uredi
Seriozna firma ima potreba od montazer i serviser na klimauredi,p
elektricni aparati
1Elektricni kaloriferi - Tajfun 2.Proizvodstvo na el.greaci za k
Како да продаваме подобро во bitpazar.com.mk

Наслов:
Насловот треба јасно, точно и кратко да го опишува вашиот предмет, што го продавате, околу 4-5 збора се оптималната должина. Насловот треба да го грабне потенцијалниот купувач и да го натера да кликне на вашата објава и да го прочита останатиот текст.

Опис:
Описот ја доизградува сликата за вашиот продукт, соответно треба да биде, колку може, подетален. Напишете колку знаете за продуктот, и исто така не двоумете се да ги додадете оригиналните спецификации. Добра тактика е, да додадете лична информација за тоа кое продавате. На пример, ако продавате мобилен телефон, можете да кажете дека сте добиле нов модел на роденден и затоа го продавате тој. Исто така, бидете искрени, вреди.

Слика:
Една слика кажува повеќе од 1000 зборови. Ако имате можност, ставете слики од вашиот продукт. Дури и да не се слики од самиот продукт кој што го продавате, слики од производителот се исто така корисни. Објавите со слики се гледаат до 6 пати повеќе од останатите.

Цена:
Ставете цена, за да ги ориентирате потенцијалните купувачи колку очекувате за продуктот.